S našimi partnery

 

VHT / HT projekt

Milujeme hory a o nové zážitky se chceme podělit s dalšími nadšenci. Nejsme profesionální horští vůdci ani průvodci - zodpovědnost je na každém z nás, ale rádi Vás provedeme a pomůžeme Vám.

VHT / HT projekt: https://www.facebook.com/turistikahorska
 

 

Bwindi Orphans

Bwindi Orphans je jeden zaměstnanec, asi desítka obětavých dobrovolníků v České republice a dva spolupracovníci v Ugandě. Organizace vznikla v roce 2006 jako občanské sdružení, od 1.1.2014 je registrována jako obecně prospěšná společnost. Čeští rodiče zde mohou "adoptovat" ugandské děti, sledovat jejich vývoj a dokonce se za nimi do Ugandy podívat.

Bwindi Orphans: http://bwindiorphans.org

 

Lubomír Prause

Lubomír Prause je amatérský cestovatel a fotograf. Provozuje své webové stránky, které tvoří hlavně pro radost sobě i jeho blízkým, přátelům a kamarádům, známým, a třeba možná i někomu, koho ani nezná.

Lubomír Prause: http://www.prause.wz.cz
 
 
 

STAVEBNINY Galičák s.r.o.

Stavebniny s osobním přístupem.

  

Firma se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem veškerého stavebního materiálu. Zabezpečuje svou činnost z prodejních provozoven v Ostravě Michálkovicích a v Šenově. Kromě prodeje kompletního sortimentu stavebnin poskytuje svým zákazníkům poradenskou činnost při výběru stavebních materiálů, výpočty spotřeby stavebních materiálů, cenové kalkulace např. komínů, střech, apod.. Zajišťuje dopravu zakoupeného zboží.

STAVEBNINY Galičák: http://www.ostrava-stavebniny.cz
 

 

 

Načítám data, počkejte prosím...